ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » realizacje » Sklep internetowy okokontakt.pl

Dla naszego Klient firmy TOOP przygotowaliśmy nowy sklep internetowy umożliwiający sprzedaż soczewek oraz produktów im towarzyszących.

Przygotowaliśmy elegancką i nowoczesną szatę graficzną, dzięki której klienci sklepu internetowego w łatwy sposób znajdą interesujące ich produkty. Dzięki zaprojektowaniu na nowo architektury informacji w sklepie internetowym nowy sklep stał się przejrzysty i łatwy w obsłudze.

W realizacji sklepu internetowego wykorzystaliśmy najnowsze nasze rozwiązania i uruchomiliśmy moduły katalogu produktów, zarządzania klientami, mechanizm obsługi zamówień, oraz dedykowany system staystyk uwzględniający indywidualne potrzeby Klienta. Ze względu na specyfikację oferty produktów sklepu przygotowaliśmy zestaw parametrów (moc, krzywizna, oś, itd), które można definiować dla każdego z produktów. Do obsługi płatności wdrożyliśmy system Przelewy24 oraz system PayPal. Oczywiście jak przy każdej realizacji sklepu internetowego udostępniliśmy Klientowi szereg dodatkowych funkcji i ustawień. Z dodatkowych funkcji wdrożyliśmy program lojalnościowy oraz mechanizm obsługi kuponów rabatowych. Na zakończenie warto wspomnieć o przygotowaniu funkcji pozwalającej na regularne przypomnienie o zakupie kolejnych produktów czy funkcji pozwalającej na łatwe ponowienie zamówienia.

Efekty naszej pracy można obejrzeć pod adresem okokontakt.pl.

następna »« poprzednia

Sklep internetowy okokontakt.pl

Dedykowany sklep internetowy - strona główna - okokontakt.pl
Dedykowany sklep internetowy - lista produktów
Sklep internetowy - karta produktu
Sklep internetowy - koszyk oraz przechowalnia
Sklep internetowy - mechanizm kuponów
Dedykowany sklep internetowy - wybór metody płatności, dodatkowe funkcjonalności
Dedykowany sklep internetowy - podsumowanie zakupów w sklepie internetowym© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.