ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » realizacje » Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy

Dla Krakowskiego Szkolengo Ośrodka Sportowego przygotowaliśmy stronę internetową w oparciu o nasz system zarządzania treścią. Niniejsza realizacja jest przykładem zastosowania naszego systemu CMS w konfiguracji multi-sites, dzięki czemu w oparciu o jedną instalację systemu uruchomiliśmy 3 rózne i niezależne od siebie strony internetowe.

Dzięki wykorzystaniu konfiguracji multi-sites możliwe jest zarządzanie różnymi stronami internetowymi z poziomu jednego panelu administracyjnego, co ułatwia i optymalizuej zarządzanie informacją w obrębie różnych stron internetowych.

W realizacji trzech serwisów internetowych wykorzystaliśmy szereg różnych modułów i funkcji dostępnych w naszym systemie cms, w tym mechanizmy zarządzania treścią, moduł publikacji wiadomości, menedżer albumów, newsletter, formularz kontaktowy. Dodatkowo wdrożyliśmy system zarządzania uprawnieniami umożliwiający administratorowi na przydzielanie uprawnień do zarządzania poszczególnymi częściami serwisu internetowego. Przygotowaliśmy również mechanizm zarządzania nagłówkami graficznymi, wyszukiwarkę czy też funkcje do zarządzania banerami na stronach głównych poszczególnych serwisów internetowych.

Poszczególne serwisy internetowe możemy odnaleźć pod adresami:

następna »« poprzednia

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy

Serwis internetowy - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
Strona internetowa - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
System CMS - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
System Zarządzania Treścią
Strona internetowa - KSOS
Strona internetowa - KSOS - Lubogoszcz (1)
Strona internetowa - KSOS - Lubogoszcz (2)© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.