ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » praca » przedstawiciel handlowy

przedstawiciel handlowy

Do pracy w naszym biurze w Krakowie poszukujemy przedstawiciela handlowego. Głównym zadaniem nowo zatrudnionej osoby będzie pozyskiwanie nowych klientów na produkty i usługi będące w ofercie firmy.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, głównie wśród dużych i średnich firm
  • prowadzenie rozmów handlowych, nawiązywanie kontaktów z klientami
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • dbałość o wizerunek firmy
  • bieżące monitorowanie realizacji projektów internetowych

Wymagania:

  • biegła umiejętność wykorzystania Internetu w firmie/biznesie
  • znajomość projektowania i budowy serwisów i sklepów internetowych
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • minimum średniego wykształcenia
  • doskonała organizacja własnej pracy
  • samodzielności, odpowiedzialności

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku
  • premiowane wynagrodzenie, adekwatne do efektów pracy
  • pracę w młodym i doświadczonym zespole
  • elastyczny czas pracy

CV prosimy nadsyłać na adres praca@ivento.pl dopisując w tytule "przedstawiciel handlowy".

aktualne oferty pracy

zostaw na swoje CV

Jeżeli w chwili obecnej nie ma propozycji dla Ciebie - pozostaw nam swoje CV - gdy tylko znajdzie się dla Ciebie odpowiednia oferta skontaktujemy się z Tobą.