ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » kim jesteśmy? » organizacja naszej pracy

organizacja naszej pracyKażdy realizowany projekt przypisany jest kompetentnej osobie, która nadzoruje pracę zespołu realizującego serwis internetowy. Już w trakcie podpisania umowy Klient otrzymuje szczegółowy harmonogram przebiegu realizacji projektu. Kierownik projektu nadzorując prace utrzymuje stały kontakt z Klientem, informując Go o postępach w realizacji projektu.

Działalność naszej firmy nie kończy się w momencie oddania projektu w Państwa ręce. Każdy zrealizowany projekt jest przez nas monitorowany i poddawany analizie. Bezpłatnie dokonywany audyt funkcjonowania serwisu pozwala na bieżące sprawdzanie poprawności działania serwisu. Nasi specjaliści cały czas doradzają Państwu jak efektywnie wykorzystać opracowane przez nas narzędzia i pomagają w optymalizacji procesów biznesowych.

Na życzenie możemy udostępnić przykładowe zasady współpracy i kolejno podejmowane czynności przy realizacji serwisu internetowego, a także przykładowe harmonogramy działań.

powrót


© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.