ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » kim jesteśmy? » gwarancja jakości

gwarancja jakościŚrodowisko sieci Internet charakteryzuje się niezwykle dynamicznym rozwojem. Co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowe wersje oprogramowania serwerowego (systemy zarządzania bazami danych, interpretatory języków programowania), które wymagają od nas i naszych projektów ciągłego rozwoju.

Na nasze usługi dostajecie Państwo gwarancję, której okres w zależności od projektu wynosi zazwyczaj 24 miesiące (okres gwarancji każdorazowo ustalany jest indywidualnie w zależności od charakteru projektu). W trakcie trwania gwarancji Klient otrzymuje bezpłatną opiekę serwisową, a także bezpłatną pomoc techniczną.

Dzięki współpracy z firmami hostingowymi dużo wcześniej wiemy o planach aktualizacji takiego oprogramowania, dzięki czemu możemy odpowiednio wcześniej dokonać sprawdzenia poprawności działania aplikacji, a w przypadku konieczności dokonać stosowne korekty i aktualizacje.

Na bieżąco śledzimy plany producentów przeglądarek Internetowych i pojawiające się wersje testowe, dzięki czemu możemy już przed publikacją oficjalnej wersji przeglądarki odpowiednio zareagować i zadbać o prawidłowe działanie strony internetowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby problemy techniczne były rozwiązywane w możliwie jak najkrótszym terminie od zgłoszenia.

powrót


© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.