ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » doświadczenie

doświadczenieW ciągu blisko pięciu lat naszej działalności uruchomiliśmy na naszym oprogramowaniu blisko 200 serwisów internetowych w tym przygotowaliśmy i wdrożyliśmy około 30 sklepów internetowych. Dodatkowo uruchomiliśmy kilka dedykowanych systemów, które nie są dostępne w sieci Internet, a służą do przetwarzania dużych zbiorów danych.

Wykonaliśmy kilka integracji sklepów internetowych z zewnętrznymi systemami informatycznymi, dzięki którym udało nam się zoptymalizować procesy biznesowe zachodzące pomiędzy współpracującymi firmami.

Biorąc również udział w przygotowaniu portali internetowych integrowaliśmy nasze oprogramowanie z innymi serwisami importując (oraz automatycznie aktualizując)  np. artykuły, oferty pracy, banki zdjęć i inne dane z zewnętrznych serwisów.

Mamy również doświadczenie w realizacji systemów i stron internetowych publikacji ofert turystycznych oraz rezerwacji wycieczek i integracji z systemami zewnętrznymi takimi jak na przykład MerlinX.

powrót

przemawiają za nami fakty


  • ponad 100 serwisów internetowych na naszym oprogramowaniu
  • ponad 20 sklepów
  • dedykowane systemy przetwarzania danymi
  • kilkuletnie doświadczenie zespołu zajmujące się realizacją projektów
  • indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów


© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.