ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Uruchamiamy kolejne serwisy internetowe

Uruchamiamy kolejne serwisy internetowe

piątek, 7 maja 2010

Miło nam poinformować o ukończeniu prac nad serwisami internetowymi dla Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego.


Na zlecenie Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego przygotowaliśmy trzy serwisy internetowe, które zostały uruchomione w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią. Szczególną cechą tej realizacji jest fakt, że wszystkie trzy niezależne serwisy zostały uruchomione w oparciu o jedną kopię systemu zarządzania treścią, dzięki czemu zarządzanie zasobami na stronach internetowych zostało maksymalnie ułatwione i zoptymalizowane.

W realizacji serwisu wykorzystaliśmy szereg modułów dostępnych w naszym systemie cms, w tym mechanizmy zarządzania treścią, moduł publikacji wiadomości, menedżer albumów, newsletter, formularz kontaktowy. Dodatkowo wdrożyliśmy system zarządzania uprawnieniami umożliwiający administratorowi na przydzielanie uprawnień do zarządzania poszczególnymi częściami serwisu internetowego, przygotowaliśmy również mechanizm zarządzania nagłówkami graficznymi, wyszukiwarkę czy też funkcje do zarządzania banerami na stronach głównych poszczególnych serwisów internetowych.

Poszczególne serwisy internetowe możemy odnaleźć pod adresami:

Realizacja systemu CMS dla Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.