ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Rusza promocja Śląsk – tu warto studiować!

Rusza promocja Śląsk – tu warto studiować!

piątek, 3 kwietnia 2009

Śląsk – tu warto studiować! to nowa platforma komunikacji, dzięki której chcemy Was zachęcić do kontynuowania edukacji na terenie Śląska, to kompendium wiedzy o Uczelniach Wyższych z naszego regionu i miastach, w których się znajdują.


Dla organizatorów promocji Śląsk - tu warto studiować! - przygotowaliśmy dedykowane oprogramowanie, system cms do zarządzania stroną internetową. Dzięki specjalnie zaprojektowanej wyszukiwarce użytkownicy w łatwy sposób mogą znaleźć interesujące ich materiały na temat szkół wyższych. Strona internetowa stanowi niezwykle cenne kompendium wiedzy na temat wyższych uczelni znajdujących się na terenie Śląska. Internauta może znaleźć tam wszystkie informacje dotyczące kierunków, specjalności oferowanych przez poszczególne uczelnie, dane kontaktowe, adresy stron internetowych. W oparciu o technologię Google zostały przygotowane specjalne mapy, dzięki którym możliwe jest szybkie zlokalizowanie położenia uczelni.

Akcja promocyjna rusza pod adresem studiuj-slask.pl, a finał zaplanowany jest na imprezie MajMusic Festival.

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.