ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Realizacja systemu CMS dla Advadis

Realizacja systemu CMS dla Advadis

wtorek, 28 czerwca 2011

Dla spółki akcyjnej Advadis uruchomiliśmy system zarządzania stroną internetową.


Wraz z agencją Subset dla ogólnopolskiej dystrybutora napojów alkoholowych i bezalkoholowych Advadis uruchomiliśmy system zarządzania treścią do obsługi nowego serwisu internetowego.

W realizacji wykorzystaliśmy szereg naszych dedykowanych rozwiązań w tym: system zarządzania stronami informacyjnymi, system publikacji wiadomości, menedżer plików czy też faq.

Dodatkowo przygotowaliśmy szereg różnych rozwiązań dedykowanych jak możliwość prezentowania aktualnej oferty produktowej podzielonej producentów, asortyment, marki czy też wyszukiwarkę oddziałów w oparciu o Goole Maps. Do obsługi działań marketingowych prowadzonych za pośrednictwem poczty elektronicznej wdrożyliśmy nasz system newsletter'a.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją pod adresem Advadis.com

Strona internetowa firmy Advadis

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.