ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Realizacja serwisów internetowych dla sieci Ziyad Raoof

Realizacja serwisów internetowych dla sieci Ziyad Raoof

środa, 4 sierpnia 2010

Kontynuując współpracę z siecią Ziyad Raoof przygotowaliśmy kilka serwisów promujących poszczególne obiekty sieci hoteli i restauracji.


Po przygotowaniu strony internetowej promującej Sylwester w zabytkach w Krakowskim Centrum Konferencyjnym w Dworze w Tomaszowicach rozpoczęliśmy pracę nad przygotowaniem kilku serwisów internetowych promujących poszczególne obiekty sieci hoteli i restauracji Ziyad Raoof.

W ramach współpracy przygotowaliśmy 6 serwisów internetowych:

  • stronę promującą obiekty Ziyad Raoff - zrhotele.pl
  • stronę internetową Dworu w Tomaszowicach - dwor.pl
  • stronę internetową Restauracji i Kawiarnii U Ziyada na Zamku w Przegorzałach - uziyada.krakow.pl
  • stronę interntową Hotelu Dom Erazma - erazm.pl
  • serwis internetowy promujący Agencję weselną ZR Events - zrevents.pl
  • oraz serwis promujący Lunch Bar ulokowany w nowym gmachu Biblioteki Jagiellońskiej - jagiellonka.eu

Wszystkie serwisy internetowe przygotowaliśmy w oparciu o nasz dedykowany system cms, a dodatkowo zostały przygotowane w technologii multisites które założeniem jest zarządzanie wszystkimi stronami z poziomu jednego panelu administracyjnego. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania zarządzanie oraz aktualizacja stron internetowych jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku niezależnych kopii poszczególnych serwisów internetowych. Dodatkowo każda ze stron internetowych może posiadać co najmniej kilka wersji językowych w pełni zarządzalnych z poziomu panelu administracyjnego.

Wśród rozwiązań i funkcjonalności zastosowanych przy realizacji tych stron internetowych można znaleźć moduł zarządzania treścią, menedżer albumów, czy newsletter.

 

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.