ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Poszukujemy mistrza najwyższych obrotów

Poszukujemy mistrza najwyższych obrotów

czwartek, 31 maja 2007

Zostań „Mistrzem najwyższych obrotów” i weź udział w rywalizacji o tytuł najlepszego kierowcy na jednym z czołowych europejskich torów wyścigowych.


„Zostań mistrzem najwyższych obrotów” to konkurs przeznaczony dla wszystkich firm współpracujących z LOTOS Paliwa w ramach umów handlowych B2B.

Miło nam poinformować, że jesteśmy autorem oprogramowania wspomagającego kampanię przeprowadzoną przez LOTOS Paliwa. Na naszym oprogramowaniu została uruchomiona strona internetowa m. in. dzięki której możliwe było przeprowadzenie konkursu, publikacja wyników i laureatów zwycięzców programu.

W trakcie trwania całej kampani zapewnialiśmy obsługę informatyczną zapewniając utrzymanie i hosting uruchomionego serwisu internetowego.

Mistrz Najwyższych Obrotów

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.