ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Nowy sklep z welurowymi dywanikami samochodowymi

Nowy sklep z welurowymi dywanikami samochodowymi

wtorek, 29 września 2009

Dla firmy 4MAT przygotowaliśmy i uruchomiliśmy dedykowany sklep internetowy.


W wakacje tego roku stanęło przed nami wyzwanie przygotowania dedykowanego sklepu internetowego, dzięki któremu każdy kupujący dywanik do swojego samochodu będzie mógł indywidualnie go zaprojektować.

Z racji konieczności przygotowania niestandardowego sklepu internetowego musieliśmy przygotować klika dedykowanych rozwiązań programistycznych, dzięki którym możliwa była realizacja projektu internetowego. Całkowicie odmiennie niż to jest w standardowych rozwiązaniach musieliśmy przygotować proces składania zamówienia.

W tym sklepie internetowym to klient projektuje i zamawia dla siebie produkt, dlatego też ma możliwość wyboru rodzaju materiału, koloru materiały, koloru obszyć, wzmocnień, ilości stoperów itd. Po wyborze podstawowych opcji klient ma możliwość zamówienia nadruku na dywanik tekstu lub znaku graficznego. Po takim przebiegu procesu przygotowania produktu wyliczana jest cena i produkt może zostać zamówiony. Oczywiście w jednym zamówieniu może zamówić kilka różnych dywaników i dokonać zapłaty np. za pomocą płatności elektronicznych. Pracownicy sklepu w panelu administracyjnym posiadają możliwość zarządzania całym procesem zamówienia mając wgląd we wszystkie wybrane przez klienta opcje.

Sklep z ofertą sprzedaży welurowych dywaników dostępny jest pod adresem 4mat.com.pl

Oprogramowanie dedykowane - sklep internetowy - 4mat.com.pl

 

Oprogramowanie dedykowane - sklep internetowy - 4mat.com.pl - zamówienie produktu

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.