ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Nowa strona dla firmy Virtus

Nowa strona dla firmy Virtus

środa, 4 lutego 2009

Dla krakowskiej firmy Virtus zajmującej się organizacją koferencji, szkoleń oraz jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Wnętrz przygotowaliśmy nową stronę internetową.


Z początkiem roku przed naszym zespołem stanęło przygotowanie nowej strony dla firmy Virtus. Na bazie przygotowanych przez pracowników firmy materiałów zaprojektowaliśmy na stronie internetowej na nowo architekturę informacji, przygotowaliśmy projkty graficzne. Wdrożyliśmy nasz autorski system cms dzięki, któremu pracownicy w łatwy sposób mogą aktualizować zawartość strony internetowej.

ako dodatkową funkcjonalność wdrożyliśmy mechanizm wysyłki newslettera dzięki czemu w łatwy sposób firma może komunikować się ze swoimi klientami informując się o przygotowywanych konferencjach, szkoleniach i innych spotkaniach branżowych. W chwili uruchomienia baza adresatów sięgała kilku tysięcy użytkowników i od tego momentu cały czas się powiększa.

Zapraszamy na nową stronę internetową firmy Virtus - virtus.com.pl.

 

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.