ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Nowa strona dla firmy Denison

Nowa strona dla firmy Denison

środa, 15 lipca 2009

Dla naszego Klienta firmy Denison, jednego z liderów sprzedaży maszyn budowlanych przygotowaliśmy nową stronę internetową.


Realizując nowy serwis internetowy postawiliśmy na nowoczesną, efektowną szatę graficzną z elementami wykonanymi w technologii flash. W nowej stronie na nowo zaprojektowaliśmy strukturę informacji dzięki czemu obsługa i nawigacja w nowym serwisie została w znaczny sposób ułatwiona. Została wykonana w trzech wersjach językowych (polskiej, angielskiej oraz czeskiej), dzięki czemu podkreśla międzynarodowy charakter działalności firmy Denison. Wśród obecnych i nowych klientów nowa strona buduje wizerunek firmy nowoczesnej, profesjonalnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zapraszamy na nową stronę firmy Denison - denison.com.pl

 Strona internetowa firmy Denison - projekt strony głównej.

 

Nowa strona internetowa firmy Denison - katalog produktów.

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.