ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Folwark Zalesie w nowej odsłownie

Folwark Zalesie w nowej odsłownie

piątek, 8 maja 2009

Dla Folwarku Zalesie, posiadającego jedno z najpiękniejszych w małopolsce miejsc do organizacji przyjęć weselnych, imprez integracyjnych, konferencji czy szkoleń przygotowaliśmy nową stronę internetową.


Folwark Zalesie położony jest na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy, z piękną Babią Górę, Zalewem Dobczyckim i Tatrami w tle. Z wszystkich stron budynki otoczone są przez lasy, pola i łąki - 30 ha. przeznaczonych na organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych, okolicznościowe i pikników rodzinnych.

Folwark Zalesie ma 200 letnią historię i jest miejscem, w którym przez lata powstawały kolejne budynki, tworząc ciekawe formy architektury wiejskiej. W 2001 roku budynki zostały zaadoptowane na komfortową bazą noclegową i folwarczną restaurację, w której serwowana jest tradycyjna polska kuchnia. Oddalenie od miasta stwarza idealne warunki do organizacji konferencji i szkoleń oraz wypoczynku.

Naszym celem było przygotowanie nowoczesnej, estetycznej strony internetowej, która wzmacniałaby wizerunek Folwarku Zalesie w Internecie. W porównaniu do poprzedniej strony na nowo zaprojektowaliśmy strukturę informacji w serwisie, zaproponowaliśmy nową szatę graficzną, zoptymalizowaliśmy stronę pod względem użyteczności, funkcjonalności oraz SEO.

Nowa strona oprócz nowej szaty graficznej zyskała bogatsze treści poprzez wprowadzenie nowych działów oraz podstron, dla każdego działu zostały dobrane nowe zdjęcia do nagłówków graficznych i galerii zdjęć. Dla klientów zagranicznych została przygotowana wersja angielska.

Cała strona została przygotowana w oparciu o system cms, dzięki któremu pracownicy Folwarku Zalesie mogą samodzielnie dokonywać aktualizacji strony internetowej.

Nową odsłonę strony internetowej można przeglądnąć pod adresem folwarkzalesie.pl

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.