ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog » Atrakcyjna oferta Skąpiec.pl dla naszych Klientów

Atrakcyjna oferta Skąpiec.pl dla naszych Klientów

poniedziałek, 1 lutego 2010

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z serwisem Skąpiec, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na atrakcyjną ofertę promocji swoich produktów w serwisie Skapiec.pl


W ramach naszej współpracy z porównywarką cen produktów i towarów Skąpiec.pl, klienci którzy zdecydują się na realizację sklepu internetowego w naszej firmie bezpłatnie otrzymają moduł integracji sklepu internetowego z porównywarką Skąpiec.pl, a także w ramach promocji otrzymają trzymiesięczne zwolnienie z abonamentu w Skąpiec.pl. Jedyne opłaty, które będą musieli ponieść zostaną naliczone dopiero w momencie przekierowania użytkownika z serwisu Skąpiec.pl do sklepu internetowego Klienta.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci będą mogli sprawdzić skuteczność promowanie swojej oferty w Skąpiec.pl i zdecydować o dalszej współpracy po zakończeniu trzymiesięcznego okresu. Oferta trzymiesięcznego zwolnienia z abonamentu aktualna również dla dotychczasowych klientów naszej firmy. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Skapiec.pl to przewodnik po wirtualnych zakupach umożliwiający sprawdzenie i porównanie zasobów e-sklepów - z uwzględnieniem cen produktów, ich parametrów, warunków zapłaty i doręczenia. W ciągu miesiąca Skąpiec odwiedza ponad 2 miliony unikalnych użytkowników generując ponad 20 milionów odsłon serwisu. Współpracuje z około 1500 sklepami internetowymi prezentując blisko 1 milion produktów w 22 działach.

Zobacz także:

powrót następna » « poprzednia

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.