ivento - projektowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych

strona główna » blog

blog

Narzędzia do prowadzenia skutecznego e-mail marketingu

piątek, 26 marca 2010

Poznaj szczegóły prawidłowego redagowania wiadomości wysyłanych do użytkowników oraz narzędzie, dzięki któremu będziesz mógł skutecznie prowadzić e-mail marketing. »

Aktualizacja oprogramowania systemu CMS oraz sklepu internetowego

środa, 3 marca 2010

Miło nam poinformować o wprowadzeniu aktualizacji i nowych rozwiązań do systemu CMS oraz sklepu internetowego. »

E-mail marketing - budowanie bazy adresowej

poniedziałek, 8 lutego 2010

Marketing prowadzony przy wykorzystaniu poczty elektronicznej (e-mail marketing) i dedykowanych temu rozwiązań potrafi być niezwykle tanią i efektywną formą komunikacji z klientami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami i możliwościami dotyczącymi e-mail marketingu. »

Atrakcyjna oferta Skąpiec.pl dla naszych Klientów

poniedziałek, 1 lutego 2010

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z serwisem Skąpiec, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na atrakcyjną ofertę promocji swoich produktów w serwisie Skapiec.pl »

Ambilion.pl - sklep pełen sportów ekstremalnych

poniedziałek, 4 stycznia 2010

Dla naszego Klienta, firmy Ambilion przygotowaliśmy sklep internetowy z ofertą sprzętu do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportów ekstremalnych. »

Najlepsze świąteczne i noworoczne życzenia

środa, 23 grudnia 2009

W nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim spokoju, radości, rodzinnej atmosfery, zaś w Nowym Roku spełnienia wszelkich noworocznych postanowień! »

nasze wiadomości z bloga wprost na Twój czytnik rss


Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze wiadomości z naszego bloga. Dodaj nasz blog do swojego czytnika kanałów informacyjnych. Kliknij, aby rozpocząć subskrypcję tego bloga.


subskrybuj ten blog© 2007-2016 - Ivento
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.